45764 Jussi Taipaleenmäki, litografi, signerad, 90x64 cm

Jussi Taipaleenmäki, färglitografi, "Ungdomskällan", signerad, mått ca 90 x 64 cm
- Skick:Mindre hanteringsmärken
| Värdering | 200 - 250 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| Fraktavgift (från) | 270 SEK |