45768 Jussi Taipaleenmäki, litografi, signerad, 64x60 cm

Jussi Taipaleenmäki, färglitografi, signerad, mått ca 64 x 60 cm
- Skick:Mindre hanteringsmärken
| Värdering | 200 - 250 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| Fraktavgift (från) | 270 SEK |