45768 Jussi Taipaleenmäki, litografi, signerad, 64x60 cm

Jussi Taipaleenmäki, litografi, signerad, 64x60 cm
  • Jussi Taipaleenmäki, litografi, signerad, 64x60 cm

Jussi Taipaleenmäki, färglitografi, signerad, mått ca 64 x 60 cm

  • Skick:Mindre hanteringsmärken

Värdering200 - 250 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)270 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18