24786 Eva Acking, olja på pannå, komposition, signerad, 32x40 cm
Eva Acking, olja på pannå, komposition, signerad, mått med ram ca 32 x 40 cm
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |