24783 Helge Cardell, olja på duk, signerad, 46x44 cm
Helge Cardell, olja på duk, signerad, mått med ram ca 46 x 44 cm
Värdering | 600 - 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |