24385 Linneskåp, Swedish grace, björk, intarsia

24385a_8db52bfee5bd90c_med.jpeg
  • 24385a_8db52bfee5bd90c_sm.jpeg
  • 24385b_8db52bfee3207b4_sm.jpeg
  • 24385c_8db52bfee71d348_sm.jpeg
  • 24385d_8db52bfee34c886_sm.jpeg
  • 24385e_8db52bff36e4135_sm.jpeg
  • 24385f_8db52bff4ed0d3a_sm.jpeg
  • 24385g_8db52bff4fd3115_sm.jpeg
  • 24385h_8db52bff44ec00c_sm.jpeg
  • 24385i_8db52bff1eb04da_sm.jpeg
  • 24385j_8db52bfeeb476c5_sm.jpeg

Linneskåp, Swedish grace, bonad björk, intarsia, invändigt med hyllplan i björk, nedtill två lådor med flyttbart fack, nyckel finns, ca 1920/30-tal

Bredd 147 cm

Höjd 132 cm

Djup 45 cm

  • Skick:Bruksslitage, lådfronter något torra vid knopp

Värdering800 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK