Karljohans Utvalda (28/5)

Karljohans Utvalda (28/5)
Linneskåp, Swedish grace, björk, intarsia_24385a_8db52bfee5bd90c_lg.jpeg
24385
Linneskåp, Swedish grace, björk, intarsia
Slutpris800 SEK
Värdering800 - 1 000 SEK
Soffbord, teak, 60-tal, längd 90 cm_24412a_8db52e350fb808c_lg.jpeg
24412
Soffbord, teak, 60-tal, längd 90 cm
Slutpris550 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Satsbord, 3 delar, ek/teak, 70-tal_24413a_8db52e339783949_lg.jpeg
24413
Satsbord, 3 delar, ek/teak, 70-tal
Slutpris250 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Yngvar Sandström/Alf Svensson, fåtöljer, ett par, "Galaxy", Dux_24411a_8db52c008b60fa9_lg.jpeg
24411
Yngvar Sandström/Alf Svensson, fåtöljer, ett par, "Galaxy", Dux
Slutpris5 500 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
Sypall, klädd med Josef Frank-textil, höjd 40 cm_24454c_8db5231f574a173_lg.jpeg
24454
Sypall, klädd med Josef Frank-textil, höjd 40 cm
Slutpris1 300 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
Barnstol, furu, 70-tal, höjd 75 cm_24592a_8db52be7a9528c1_lg.jpeg
24592
Barnstol, furu, 70-tal, höjd 75 cm
SlutprisInga bud
Värdering250 - 300 SEK
Pallar, ett par, teak/metall, höjd 45 cm_24589a_8db52e368707379_lg.jpeg
24589
Pallar, ett par, teak/metall, höjd 45 cm
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Sideboard, teak, 50/60-tal, bredd 180 cm_24618b_8db52c225cca9f1_lg.jpeg
24618
Sideboard, teak, 50/60-tal, bredd 180 cm
Slutpris5 500 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
Skåp, teak, 60-tal, höjd 111 cm_24620a_8db52c1fbc80f7f_lg.jpeg
24620
Skåp, teak, 60-tal, höjd 111 cm
Slutpris550 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Bokhylla, teak, 60-tal, höjd 170 cm_24619b_8db52c23a9221aa_lg.jpeg
24619
Bokhylla, teak, 60-tal, höjd 170 cm
Slutpris1 600 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
Byrå, med skrivdel, björk, tidigt 1900-tal_24676a_8db52c025a399fe_lg.jpeg
24676
Byrå, med skrivdel, björk, tidigt 1900-tal
SlutprisInga bud
Värdering700 - 800 SEK
Pinnstolar, 4 st, bok, 1900-tal_24674a_8db52bf87602dff_lg.jpeg
24674
Pinnstolar, 4 st, bok, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Philippe Starck, stol, "Fransesca Spanish", Baleri, Italien_24680a_8db52bf69c7fac3_lg.jpeg
24680
Philippe Starck, stol, "Fransesca Spanish", Baleri, Italien
Slutpris100 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Stolar, 2 st, omklädda_24681b_8db52bebebc6d3c_lg.jpeg
24681
Stolar, 2 st, omklädda
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Matmöblemang, valnöt, 5 delar, 70-tal_24675a_8db52c05d40288b_lg.jpeg
24675
Matmöblemang, valnöt, 5 delar, 70-tal
Slutpris5 000 SEK
Värdering700 - 800 SEK
Trädgårdssoffa, trä, längd 120 cm_24805a_8db54856be09e68_lg.jpeg
24805
Trädgårdssoffa, trä, längd 120 cm
Slutpris1 000 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Trädgårdsbord, gjutjärn med marmorskiva_24812a_8db52be4333e483_lg.jpeg
24812
Trädgårdsbord, gjutjärn med marmorskiva
Slutpris500 SEK
Värdering1 200 - 1 500 SEK
Skåp, björk, 1900-talets mitt, bredd 95 cm_24817a_8db52c0dbf5b0b7_lg.jpeg
24817
Skåp, björk, 1900-talets mitt, bredd 95 cm
Slutpris650 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Sideboard, ek, stenskiva, 00-tal, bredd 150 cm_24818b_8db52c24f394e2e_lg.jpeg
24818
Sideboard, ek, stenskiva, 00-tal, bredd 150 cm
Slutpris100 SEK
Värdering800 - 1 000 SEK
Bäddfåtölj, "Ormen", Sweef_24822a_8db52c0c968905c_lg.jpeg
24822
Bäddfåtölj, "Ormen", Sweef
Slutpris1 700 SEK
Värdering1 200 - 1 400 SEK
Bäddfåtölj, "Ormen", Sweef_24823a_8db52c0adc9a8fe_lg.jpeg
24823
Bäddfåtölj, "Ormen", Sweef
Slutpris1 500 SEK
Värdering1 200 - 1 400 SEK
Satsbord, 3 delar, teak, 50/60-tal_24824a_8db52baa3b58e46_lg.jpeg
24824
Satsbord, 3 delar, teak, 50/60-tal
Slutpris500 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Trädgårdsmöblemang, bord + 5 stolar_24813a_8db52be3427a4b8_lg.jpeg
24813
Trädgårdsmöblemang, bord + 5 stolar
Slutpris2 500 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
Soffbord, ek, med stenskiva_24826a_8db52be10a22c3f_lg.jpeg
24826
Soffbord, ek, med stenskiva
Slutpris140 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Symaskin, Husqvarna Klass 12, med benställning, tidigt 1900-tal_24860a_lg.jpeg
24510
Symaskin, Husqvarna Klass 12, med benställning, tidigt 1900-tal
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Soffa, Karl Johan, björk, 1800-tal, längd 217 cm_24861a_lg.jpeg
24518
Soffa, Karl Johan, björk, 1800-tal, längd 217 cm
SlutprisInga bud
Värdering1 200 - 1 500 SEK