24620 Skåp, teak, 60-tal, höjd 111 cm

24620a_8db52c1fbc80f7f_med.jpeg
  • 24620a_8db52c1fbc80f7f_sm.jpeg
  • 24620b_8db52c1fb8d151f_sm.jpeg
  • 24620c_8db52c1fb886c6b_sm.jpeg
  • 24620d_8db52c1fb732fd1_sm.jpeg

Skåp, teakfanér, ben i bok, ca 1960-tal, nyckel finns

Höjd 111 cm

Bredd 83 cm

Djup 44 cm

  • Skick:Bruksslitage, smärre repor

Värdering500 - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK