24589 Pallar, ett par, teak/metall, höjd 45 cm
Pallar, ett par, teakfanér och lackerad metall, ca 1960/70-tal, höjd ca 45 cm
- Skick:Bruksslitage, fanérskador
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |