24412 Soffbord, teak, 60-tal, längd 90 cm

24412a_8db52e350fb808c_med.jpeg
  • 24412a_8db52e350fb808c_sm.jpeg
  • 24412b_8db52e34ea1c6d1_sm.jpeg
  • 24412c_8db52e34ee447fc_sm.jpeg
  • 24412d_8db52e350e8bcbc_sm.jpeg
  • 24412e_8db52e350c9efb2_sm.jpeg

Soffbord, stomme i ek, bordsskiva i teakfanér, detaljer i mässing, ca 1960-tal

Längd 90 cm

Bredd 70 cm

Höjd 53 cm

  • Skick:Bruksslitage, bordsskiva med smärre fläckar och repor

Värdering500 - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK