24793 Maria Hillfon, litografi, 161/290, signerad, 32x42 cm
Maria Hillfon, färglitografi, signerad, numrerad 161/290, 32x42 cm med ram
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |