Karljohans Utvalda (11/6)

Karljohans Utvalda (11/6)
Lars Norrman, färglitografi, signerad, numrerad 137/310_24780a_8db5f9084113893_lg.jpeg
24780
Lars Norrman, färglitografi, signerad, numrerad 137/310
Slutpris100 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Fernando Maza, färglitografier, 2 st, signerade, numrerade_24864a_8db5c5e8a4a4179_lg.jpeg
24864
Fernando Maza, färglitografier, 2 st, signerade, numrerade
SlutprisInga bud
Värdering150 - 200 SEK
Ragnar Wollschläger, litografier, 2 st, signerade, numrerade /225_24865a_8db5c5e7a46dc5a_lg.jpeg
24865
Ragnar Wollschläger, litografier, 2 st, signerade, numrerade /225
Slutpris100 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Ingrid Draminsky, färglitografi, signerad, numrerad 27/200_24863a_8db5c60932c7b53_lg.jpeg
24863
Ingrid Draminsky, färglitografi, signerad, numrerad 27/200
Slutpris140 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Nils Möller, litografi, signerad_24867a_8db5c5ebdfa816a_lg.jpeg
24867
Nils Möller, litografi, signerad
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Ove Olson, färglitografi, "Moulin Rouge", signerad, numrerad 245/260_24868a_8db5c5ecd38386c_lg.jpeg
24868
Ove Olson, färglitografi, "Moulin Rouge", signerad, numrerad 245/260
Slutpris120 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Ken Löfgren, serigrafi, signerad, numrerad 4/20_24870a_8db5c5eff9ba3b6_lg.jpeg
24870
Ken Löfgren, serigrafi, signerad, numrerad 4/20
Slutpris100 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Ulf Törneman, färglitografi, signerad, numrerad 39/200_24872a_8db5c5fea6d8b5f_lg.jpeg
24872
Ulf Törneman, färglitografi, signerad, numrerad 39/200
Slutpris100 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Ragnar Wollschläger, litografi, signerad, numrerad 32/225_24869a_8db5c5f16e3db08_lg.jpeg
24869
Ragnar Wollschläger, litografi, signerad, numrerad 32/225
Slutpris120 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Saro Aratoun, akvarell, signerad_24866a_8db5c5ed98f4e2d_lg.jpeg
24866
Saro Aratoun, akvarell, signerad
Slutpris350 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Louis Toffoli, färglitografi, signerad, numrerad 96/135_24874a_8db5c5fd7d5f0e5_lg.jpeg
24874
Louis Toffoli, färglitografi, signerad, numrerad 96/135
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Bernard Buffet, inramad affisch_24875a_8db5c5ffc2ce928_lg.jpeg
24875
Bernard Buffet, inramad affisch
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Marc Chagall, e., utställninghsplansch Reims-Museé Des Beaux-Arts_24873a_8db5c5f5a68a190_lg.jpeg
24873
Marc Chagall, e., utställninghsplansch Reims-Museé Des Beaux-Arts
Slutpris160 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Bo Johnsson, pastell, signerad, 25x30 cm_24882a_8db5c60bfcf6668_lg.jpeg
24882
Bo Johnsson, pastell, signerad, 25x30 cm
Slutpris100 SEK
Värdering250 - 300 SEK
Ole Ahlberg, färglitografi, signerad, numrerad 185/250_24871a_8db5c5f2ce3060c_lg.jpeg
24871
Ole Ahlberg, färglitografi, signerad, numrerad 185/250
Slutpris1 300 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Gustav Holgersen, teckning, signerad, 35x44 cm_24889a_8db5c6040eed5a6_lg.jpeg
24889
Gustav Holgersen, teckning, signerad, 35x44 cm
SlutprisInga bud
Värdering150 - 200 SEK
Sigfrid Bengtsson, olja på pannå, signerad, 64x51 cm_24890a_8db5c606076f043_lg.jpeg
24890
Sigfrid Bengtsson, olja på pannå, signerad, 64x51 cm
Slutpris250 SEK
Värdering400 - 600 SEK
Sigfrid Bengtsson, olja på pannå, signerad, 62x48 cm_24891a_8db5f9226f56cc5_lg.jpeg
24891
Sigfrid Bengtsson, olja på pannå, signerad, 62x48 cm
Slutpris120 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Carl Rönström, olja på duk, signerad, 74x47 cm_24892a_8db5f9243af429b_lg.jpeg
24892
Carl Rönström, olja på duk, signerad, 74x47 cm
Slutpris120 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Oidentifierad konstnär, träsnitt, 24/80, signerad, 39x28 cm_24899a_8db5c60d4ef767b_lg.jpeg
24899
Oidentifierad konstnär, träsnitt, 24/80, signerad, 39x28 cm
SlutprisInga bud
Värdering200 - 250 SEK
Alex Nilsson, olja på duk, signerad, 58x36 cm_24900a_8db5f92677d2b4b_lg.jpeg
24900
Alex Nilsson, olja på duk, signerad, 58x36 cm
SlutprisInga bud
Värdering250 - 300 SEK
Lars Eje Larsson, akvarell, signerad, 70x52 cm_24902a_8db5f928046732d_lg.jpeg
24902
Lars Eje Larsson, akvarell, signerad, 70x52 cm
Slutpris140 SEK
Värdering1 200 - 1 500 SEK
Eric Julius, olja på duk, signerad, 37,5x32,5 cm_24903a_8db5c68159ede99_lg.jpeg
24903
Eric Julius, olja på duk, signerad, 37,5x32,5 cm
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Sigfrid Bengtsson, olja på pannå, signerad, 87x71 cm_24888a_8db5f920fd66678_lg.jpeg
24888
Sigfrid Bengtsson, olja på pannå, signerad, 87x71 cm
Slutpris600 SEK
Värdering600 - 800 SEK
Kjell Högström, olja på duk, signerad, 37x26 cm_24904a_8db5f9291eb4cef_lg.jpeg
24904
Kjell Högström, olja på duk, signerad, 37x26 cm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Bente Bjerregaard, olja på duk, signerad, 68x58 cm_24901a_8db5f9272d4ddc8_lg.jpeg
24901
Bente Bjerregaard, olja på duk, signerad, 68x58 cm
Slutpris550 SEK
Värdering800 - 1 000 SEK
Leif Persson, olja på duk, signerad, 50x30 cm_24905a_8db5f92e33e535a_lg.jpeg
24905
Leif Persson, olja på duk, signerad, 50x30 cm
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
Nils Möller, träsnitt, signerad, 40x32 cm_24906a_8db5f935be7590c_lg.jpeg
24906
Nils Möller, träsnitt, signerad, 40x32 cm
Slutpris100 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Bente Bjerregaard, litografi, 18/175, signerad, 50x43 cm_24907a_8db5c6c2721bca8_lg.jpeg
24907
Bente Bjerregaard, litografi, 18/175, signerad, 50x43 cm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Anders Kjellén, akvarell, signerad, 40x30 cm_24908a_8db5f936ee867cf_lg.jpeg
24908
Anders Kjellén, akvarell, signerad, 40x30 cm
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Alex Nilsson, akvarell, signerad, 50x58 cm_24909a_8db5c6c0fcfea93_lg.jpeg
24909
Alex Nilsson, akvarell, signerad, 50x58 cm
Slutpris100 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Alex Nilsson, akvarell, signerad, 52x52 cm_24910a_8db5c6c3b347939_lg.jpeg
24910
Alex Nilsson, akvarell, signerad, 52x52 cm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Alex Nilsson, olja på duk, signerad, 64x53 cm_24911a_8db5c6931330dee_lg.jpeg
24911
Alex Nilsson, olja på duk, signerad, 64x53 cm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Alex Nilsson, akvarell, signerad, 34x38 cm_24912a_8db5c6168e08107_lg.jpeg
24912
Alex Nilsson, akvarell, signerad, 34x38 cm
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Alex Nilsson, olja på duk, signerad, 63x48 cm_24913a_8db5f93c78bb88f_lg.jpeg
24913
Alex Nilsson, olja på duk, signerad, 63x48 cm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Alex Nilsson, akvarell, signerad, 53x43 cm_24914a_8db5c6bda006569_lg.jpeg
24914
Alex Nilsson, akvarell, signerad, 53x43 cm
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Alex Nilsson, akvarell, signerad, 64x53 cm_24915a_8db5c6baeed5aa1_lg.jpeg
24915
Alex Nilsson, akvarell, signerad, 64x53 cm
Slutpris100 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Alex Nilsson, akvarell, signerad, 64x53 cm_24916a_8db5c62d62798f2_lg.jpeg
24916
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Alex Nilsson, akvarell, signerad, 64x53 cm_24917a_8db5c62f10cc45c_lg.jpeg
24917
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Oidentifierad konstnär, akryl på pannå, signerad, 46x54 cm_24918a_8db5c62891fbfec_lg.jpeg
24918
Oidentifierad konstnär, akryl på pannå, signerad, 46x54 cm
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Alex Nilsson, olja på duk, signerad, 48x40 cm_24922a_8db5c6377d88136_lg.jpeg
24922
Alex Nilsson, olja på duk, signerad, 48x40 cm
Slutpris100 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Kristina Sundqvist, olja på duk, signerad, 66x47 cm_24923a_8db5f94418cb4be_lg.jpeg
24923
Kristina Sundqvist, olja på duk, signerad, 66x47 cm
Slutpris300 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Arne Johansson, olja på duk, signerad, 63x26 cm_24920a_8db5f93e4743319_lg.jpeg
24920
Arne Johansson, olja på duk, signerad, 63x26 cm
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Bente Bjerregard, olja på duk, signerad, 55x43 cm_24924a_8db5f94519328c1_lg.jpeg
24924
Bente Bjerregard, olja på duk, signerad, 55x43 cm
Slutpris750 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Olle Langert, olja på duk, signerad, 65x57 cm_24921a_8db5c62bd738db4_lg.jpeg
24921
Olle Langert, olja på duk, signerad, 65x57 cm
Slutpris400 SEK
Värdering800 - 1 000 SEK
Alex Nilsson, olja på duk, signerad, 75x56 cm_24925a_8db5f945f40c315_lg.jpeg
24925
Alex Nilsson, olja på duk, signerad, 75x56 cm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 44x24 cm_24926a_8db5f946a11465f_lg.jpeg
24926
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 44x24 cm
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Anna-Lisa Andersson, olja på duk, signerad, 53x42 cm_24927a_8db5f94c45beb4f_lg.jpeg
24927
Anna-Lisa Andersson, olja på duk, signerad, 53x42 cm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK