27046 Tryck, "Evert Taube, Dolores", signerad, 79x66 cm

27046a_8dbb6c328b2f32f_med.jpeg
  • 27046a_8dbb6c328b2f32f_sm.jpeg
  • 27046b_8dbb6c328e508c7_sm.jpeg

Tryck, "Evert Taube, Dolores", signerad i tryck samt blyerts, mått med ramca 79 x 66 cm

  • Skick:Ram med skador

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK