Karljohans Utvalda (19/3)
- LeksakerRensa filter
23219
Sällskapsspel, 4 st, bl a Monopol
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
23237
Labyrintspel, Brio, 1900-tal, med kartong
SlutprisInga bud
Värdering150 - 200 SEK
23238
Spel och pussel, ett parti, 1900-talets slut
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
23280
Dockmöbler, ett parti, 1900-tal
Slutpris160 SEK
Värdering200 - 300 SEK
23359
Pinocchio, träfigur, Italien, höjd 58 cm
Slutpris300 SEK
Värdering500 - 600 SEK
21806
Brio, åsna på hjul, "Skotte", Stig Lindberg
Slutpris100 SEK
Värdering250 - 300 SEK