Karljohans Utvalda (4/2)
Varannan söndag klubbar vi vårt urval av möbler, konst, belysning, keramik och glas - och mycket annat!
Visning - Måndag 12-19, tisdag 12-18, onsdag 12-18, fredag 9-13
Kortast tid kvar
29808
Systemkamera, Konica FC-1 med optik och blixt
Slutpris120 SEK
Värdering300 - 400 SEK
29805
Objektiv, Canon EF 17-40 mm 1:4 L USM
Slutpris2 000 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
29519
Glasslev, munblåst, längd 83 cm
SlutprisInga bud
Värdering200 - 250 SEK
29516
Helge Kemner, olja på pannå, signerad, 56x47 cm
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 250 SEK
29810
Foto-/videotillbehör, 3 delar, bl a Sennheiser
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
29478
Diverse keramik/bordsdekorationer, 7 delar, bl a bronsfigurin
SlutprisInga bud
Värdering200 - 250 SEK
29512
Byst, gips, signerad, höjd 32,5 cm
SlutprisInga bud
Värdering250 - 300 SEK
29412
Telefoner, 2 st, 80/90-tal, Mercedes, Kawasaki, längd 32 cm och mindre
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
29443
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 43x35 cm
SlutprisInga bud
Värdering200 - 250 SEK
29488
Höganäs keramik, 6 delar
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
29508
Malmkrona, 6 ljuspunkter, 1900-tal, Ø 75 cm
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
29416
Stig Blomberg, figurin, gjutjärn, viking, höjd 10 cm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
29406
Ljusstakar, ett par Haviland, lockburk, Höganäs
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
29431
Rembrandt van Rijn, (e.), tryck, 33x26 cm
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 250 SEK
29383
Vaser, 3 st, Anna Lisa Thomson, Addin, Gabriel
Slutpris100 SEK
Värdering300 - 400 SEK
29417
Glasföremål, 6 st, bl a Iittala, Ulrica Hydman-Vallien
Slutpris120 SEK
Värdering300 - 400 SEK
29433
Yngve Hallberg, olja på duk, signerad, 63x40 cm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
29465
Snapsglas, 11 st, höjd 13,5 cm
Slutpris100 SEK
Värdering150 - 200 SEK
29407
Fat, 2 st, brons, bl a Oscar Antonsson, Ystad Metall
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
29439
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 45x35 cm
SlutprisInga bud
Värdering200 - 250 SEK
29799
Keyboard, proffsmodell, Yamaha Tyros 4, 2010-tal
Slutpris5 100 SEK
Värdering5 000 - 6 000 SEK
29498
Armbandsur, 4 st, herr och dam, bl a Certina
Slutpris160 SEK
Värdering300 - 400 SEK
29441
Oidentifierad konstnär, relief, 31x35 cm
SlutprisInga bud
Värdering250 - 300 SEK
29402
Vaser, ett par, porslin, Kina
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
29442
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 38x31 cm
SlutprisInga bud
Värdering200 - 250 SEK
29505
Mat- och kaffeservis, 97 delar, Eschenbach
Slutpris350 SEK
Värdering300 - 400 SEK
29506
Trasmatta, 695x92 cm
Slutpris300 SEK
Värdering300 - 400 SEK
29809
Systemkamera, Canon, EOS 5D Mark III
Slutpris2 400 SEK
Värdering2 000 - 2 500 SEK
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.