29850 Bengt Hillgrund, olja på duk, signerad
Bengt Hillgrund, olja på duk, signerad, mått med ram 65x55 cm
- Skick:Duk något bucklig med mindre tryckskada
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |