29843 Curt Olson, olja på pannå, signerad, 133x42 cm
Curt Olson, olja på pannå, signerad, mått med ram ca 133 x 42 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |