29841 Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 53x45 cm
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, gårdsmotiv, signerad "Genberg", mått med ram ca 53 x 45 cm
- Skick:Ram med skador
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |