23463 Bengt Orup, färglitografi, 142/200, signerad, 37x46 cm
Bengt Orup, färglitografi, signerad, numrerad 142/200, 37x46 cm med ram
Värdering | 600 - 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |