23503 Bengt Orup, litografier, 4 st, 156/200, signerade, 104x32 cm
Bengt Orup, färglitografier, "Point Noir II", 4 st, numrerade 156/200, signerade, mått med ram ca 104 x 32 cm, bladmått ca 23 x 25 cm
- Skick:Solblekta
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |