23499 Bengt Ossler, olja på duk, signerad, 41x35 cm
Bengt Ossler, olja på duk, komposition i rött och blått, signerad, mått med ram ca 41 x 35 cm
Värdering | 1 200 - 1 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |