23487 Cai Selander, akvarellerad etsning, "Jag- en europé", signerad, numrerad 9/150
Cai Selander, akvarellerad etsning, "Jag- en europé", signerad, numrerad 9/150, 39x59 cm med ram
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |