23587 Diverse konst i mapp, ca 20 st originalverk, grafiska blad, tryck, m.m., bl. a. Brita af Klercker
Diverse konst i mapp, ca 20 st originalverk, grafiska blad, tryck, m.m., bl. a. original tuschteckning av Gerhard Karlmark, Brita af Klercker-litografi, 6 st original från Afrika tillsammans med medföljande dokumentation från Kongo 1962, originalteckning av Ferdinand Jakob Stoopendaal, 2 st blyertsteckningar av Edvard Wallenqvist, diverse oidentifierad konst, tryck från Olympiska Spelen i Helsingfors 1952, m.m.
- Skick:Bruksslitage, skador, revor, smuts
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |