23331 Dokumentskåp, ek, ca 1970-tal
Dokumentskåp, ek, rulljalusi, invändigt med dokumentfack, ca 1970-tal, två nycklar finns
Bredd 80 cm
Djup 45 cm
Höjd 65 cm
- Skick:Bruksslitage
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |