Karljohans Utvalda (2/4)

Karljohans Utvalda (2/4)
Dokumentskåp, ek, ca 1970-tal_23331a_8db26ead60edc28_lg.jpeg
23331
Dokumentskåp, ek, ca 1970-tal
Slutpris100 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Fåtöljer, ett par, teak/rotting_23330a_8db26eab5c9870f_lg.jpeg
23330
Fåtöljer, ett par, teak/rotting
Slutpris4 600 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
Tamburmajor, vägghängd, trä, höjd 50 cm_23422a_8db26dfe09bba68_lg.jpeg
23422
Tamburmajor, vägghängd, trä, höjd 50 cm
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 250 SEK
Hatthylla, gulmetall, 70/80-tal, bredd 120 cm_23448a_8db27bc336254dd_lg.jpeg
23448
Hatthylla, gulmetall, 70/80-tal, bredd 120 cm
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 250 SEK
Hylla, vägghängd, med glashyllor och speglar_23483a_8db27be13ad68f9_lg.jpeg
23483
Hylla, vägghängd, med glashyllor och speglar
Slutpris550 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Satsbord, 3 delar, mahogny, 1900-tal_23559a_8db27bf0fb937f2_lg.jpeg
23559
Satsbord, 3 delar, mahogny, 1900-tal
Slutpris350 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Stol, ek, skuren dekor, tidigt 1900-tal_23560a_8db27bef8773b95_lg.jpeg
23560
Stol, ek, skuren dekor, tidigt 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Spinnrock, SAS SH, bok, 1900-tal _23596a_8db27beabb3e701_lg.jpeg
23596
Spinnrock, SAS SH, bok, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Gillis Lundgren, hylla, teak, "System", IKEA_23655a_8db27bddcf58e8b_lg.jpeg
23655
Gillis Lundgren, hylla, teak, "System", IKEA
Slutpris950 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
Kista, bemålad, 1900-tal_23660a_8db278b6d61992c_lg.jpeg
23660
Kista, bemålad, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Soffbord, teak, Alberts, Tibro, 1960-tal_23656a_8db278b9476230b_lg.jpeg
23656
Soffbord, teak, Alberts, Tibro, 1960-tal
Slutpris160 SEK
Värdering500 - 700 SEK
Byrå med sittdel, furu, 1900-talets slut_23661a_8db27be3bbb5ae7_lg.jpeg
23661
Byrå med sittdel, furu, 1900-talets slut
SlutprisInga bud
Värdering150 - 250 SEK
Soffbord, furu, 70/80-tal_23662a_8db26e9a1536347_lg.jpeg
23662
Soffbord, furu, 70/80-tal
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Fåtölj, furu, 1970-tal_23663a_8db26e9af254672_lg.jpeg
23663
Fåtölj, furu, 1970-tal
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Pinnstolar, 4 st, teak/bok, 50/60-tal_23664a_8db27ba5a91c8be_lg.jpeg
23664
Pinnstolar, 4 st, teak/bok, 50/60-tal
Slutpris600 SEK
Värdering400 - 600 SEK
Hallmöbel, furu, 70/80-tal_23666a_8db2864b6ffbcc6_lg.jpeg
23666
Hallmöbel, furu, 70/80-tal
SlutprisInga bud
Värdering150 - 200 SEK
Kamferkista, trä, orientalisk_23669a_8db287230bd9844_lg.jpeg
23669
Kamferkista, trä, orientalisk
Slutpris120 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Pinnstolar, ett par, bok, 50/60-tal_23671a_8db27baf4d6d76e_lg.jpeg
23671
Pinnstolar, ett par, bok, 50/60-tal
Slutpris250 SEK
Värdering200 - 250 SEK
Alf Svensson, soffbord, teak, "Forma", Tingströms_23654a_8db2868b7f84c9b_lg.jpeg
23654
Alf Svensson, soffbord, teak, "Forma", Tingströms
Slutpris2 300 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
Dan Ihreborn, karmstolar, ett par, Kinnarps, stål och skinn_23657a_8db27bc12981c7c_lg.jpeg
23657
Dan Ihreborn, karmstolar, ett par, Kinnarps, stål och skinn
Slutpris2 100 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
Färgat glas, 4 delar, vaser, figurin, höjd 20,5 cm och mindre_23679c_8db26e7355a66bf_lg.jpeg
23679
Färgat glas, 4 delar, vaser, figurin, höjd 20,5 cm och mindre
SlutprisInga bud
Värdering200 - 250 SEK
Sideboard, teak, 60-tal, bredd 87 cm_23691a_8db279d647a97af_lg.jpeg
23691
Sideboard, teak, 60-tal, bredd 87 cm
Slutpris250 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Piedestal, rosa marmor, belysning, höjd 76 cm_23692a_8db28674b9d7a6d_lg.jpeg
23692
Piedestal, rosa marmor, belysning, höjd 76 cm
Slutpris550 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Köksbord, Perstorpsskiva, längd 90-150 cm _23693a_8db27bb13b53b7c_lg.jpeg
23693
Köksbord, Perstorpsskiva, längd 90-150 cm
Slutpris100 SEK
Värdering250 - 300 SEK
Matsalsmöblemang, 5 delar, bord & stolar, furu, 80-tal_23694a_8db27bb3572a8a3_lg.jpeg
23694
Matsalsmöblemang, 5 delar, bord & stolar, furu, 80-tal
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Pallar, piedestal, bord, 5 delar_23696a_8db27bd8de2c135_lg.jpeg
23696
Pallar, piedestal, bord, 5 delar
Slutpris140 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Serveringsvagn, 1900-tal, höjd 61 cm_23737a_8db294adb64a61d_lg.jpeg
23737
Serveringsvagn, 1900-tal, höjd 61 cm
Slutpris350 SEK
Värdering200 - 300 SEK