23422 Tamburmajor, vägghängd, trä, höjd 50 cm
Tamburmajor, vägghängd, bemålat trä, 1900-tal, höjd ca 50 cm
- Skick:Bruksslitage, skav
Värdering | 200 - 250 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |