23691 Sideboard, teak, 60-tal, bredd 87 cm
Sideboard, teakfanér, svartlackerad benställning, ca 1960-tal, nyckel finns
Bredd 87 cm
Djup 41 cm
Höjd 83 cm
- Skick:Fläck på toppskiva, lådor invändigt med bläckmärken, i övrigt smärre bruksslitage
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |