23664 Pinnstolar, 4 st, teak/bok, 50/60-tal
Pinnstolar, 4 st, teak/bok, ca 1950/60-tal, sitthöjd 44 cm, rygghöjd 85 cm
- Skick:Bruksslitage, en sits med större färgskiftning
Värdering | 400 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |