23448 Hatthylla, gulmetall, 70/80-tal, bredd 120 cm
Hatthylla, gulmetall, 70/80-tal, bredd ca 120 cm, djup ca 30 cm
- Skick:Bruksslitage
Värdering | 200 - 250 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |