23559 Satsbord, 3 delar, mahogny, 1900-tal
Satsbord, 3 delar, mahogny, ca 1900-talets mitt, detaljer i mässing, största bord ca 55x38 cm, höjd 51 cm
- Skick:Smärre bruksslitage
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |