23693 Köksbord, Perstorpsskiva, längd 90-150 cm
Köksbord, Perstorpsskiva, två utdragsklaffar, ca 1960-tal
Längd 90-150 cm
Bredd 75 cm
Höjd
- Skick:Skiva med smärre repor, bruksslitage
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |