23488 Evy Låås, litografi, "Kopp utan öra", 119/325, signerad, 48x44 cm
Evy Låås, litografi, "Kopp utan öra", numrerad 119/325, mått med ram ca 48 x 44 cm
Värdering | 150 - 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |