23502 Hans Ripa, olja på duk, signerad, 50x58 cm
Hans Ripa, olja på duk, sydländsk by med åsnor, signerad, mått med ram ca 50 x 58 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |