23673 Jack Ulvensten (1911-1982), olja på pannå, signerad
Jack Ulvensten (1911-1982), olja på pannå, signerad, daterad -61, mått med ram ca 42x62 cm
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |