23332 Jean Wilton, olja på duk, signerad, 63x95 cm
Jean Wilton, olja på duk, motiv med människor på marknad, signerad, mått med ram ca 63 x 95 cm
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |