23484 Joy Egnel, etsning, 1/50, signerad, 61x52 cm
Joy Egnel, etsning, signerad, numrerad 1/50, mått med ram ca 61 x 52 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |