23486 Jukka Vänttinen, etsning, 58/150, signerad, 68x41 cm
Jukka Vänttinen, etsning, "Resan", signerad, numrerad 58/150, 68x41 cm med ram
- Skick:Mindre fläck vid numrering
Värdering | 400 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |