23505 Leopold Fare, litografi, 146/150, signerad, 62x80 cm
Leopold Fare, litografi, 146/150, signerad, mått med ram ca 62 x 80 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |