23498 Nils-Folke Knafve, olja på pannå, signerad, 41x33 cm
Nils-Folke Knafve, olja på pannå, landskap, signerad, mått med ram ca 41 x 33 cm
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |