23490 Nils Artur Nilsson, färglitografi, signerad, numrerad 208/225
Nils Artur Nilsson, färglitografi, signerad, numrerad 208/225, 58x72 cm med ram
Värdering | 500 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |