23491 Oidentifierad konstnär, etsning, "Balans", signerad, numrerad 67/100
Oidentifierad konstnär, etsning, "Balans", signerad, numrerad 67/100
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |