23473 Ove Vaksberg, serigrafi, 237/299, signerad, 67x45 cm
Ove Vaksberg, serigrafi, "Kalles Kaviar", numrerad 237/299, signerad, mått med ram ca 67,5 x 45,5 cm
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |