23497 Sigfrid Bengtsson, olja på duk, signerad, 33x41 cm
Sigfrid Bengtsson, olja på duk, naken kvinna vid vatten, signerad, daterad -21, mått med ram ca 33 x 41 cm
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |