23586 Sigfrid Bengtsson, större samling, original, grafik
Sigfrid Bengtsson, större samling i mapp, originalverk, ca 23 st, pastell, teckningar, olja m.m., större mängd grafiska blad, provtryck m.m., även en del vykort med skisser, medföljer också en tryckplåt för träsnitt, ca 41 x 31 cm och mindre
- Skick:Bruksslitage, skador, revor, smuts
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |