23496 Tore Nilsson, olja på duk, signerad, 43x35 cm
Tore Nilsson, olja på duk, landskapsmålning, signerad, mått med ram ca 43 x 35 cm
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |