23508 Walter Liljenberg, olja på duk, signerad, 103x45 cm
Walter Liljenberg, olja på duk, svanar över vattendrag, signerad, mått med ram ca 103 x 45 cm
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |