45300 Avlastningsbord, björk/stål, längd 85 cm

Avlastningsbord med stringben, skiva i björk, ca 2000-tal
Längd 85 cm
Bredd 50 cm
Höjd 72 cm
- Skick:Bruksslitage, bordsskiva med mycket repor, sitsar med fläckar
| Värdering | 300 - 400 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |