45088 Börge Mogensen, matbord, "Asserbo", Karl Andersson & Söner

Børge Mogensen, matbord, "Asserbo", furu, detaljer i mässing, ca 1960-tal, Karl Andersson & Söner, etikettmärkt
Längd 170 cm
Bredd 95 cm
Höjd 72 cm
- Skick:Bruksslitage, repor, solbleknad
| Värdering | 5 000 - 6 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |