45293 Karmstol, bonad björk, tidigt 1900-tal

Karmstol, bonad björk, tidigt 1900-tal
  • Karmstol, bonad björk, tidigt 1900-tal

Karmstol, bonad björk, broderad sittdyna, tidigt 1900-tal

Höjd 93 cm

Sitthöjd 47 cm

Bredd 60 cm

  • Skick:Bruksslitage, mindre skav

Värdering250 - 300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18