45288 Matgrupp, 5 delar, valnöt, 1900-talets andra hälft

Matgrupp, 5 delar, valnöt, 1900-talets andra hälft
  • Matgrupp, 5 delar, valnöt, 1900-talets andra hälft

Matgrupp, 5 delar, valnöt, runt bord med iläggsskiva samt stolar klädda med ljus textil, 1900-talets andra hälft,

Bordets mått, ca

Diameter 115 cm

En iläggsskiva á 44 cm

Höjd 73 cm

  • Skick:Bruksslitage, skav

Värdering1 000 - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18