45298 Matgrupp, 7 delar, furu, Furusnickarn, längd 133 cm

Matgrupp, 7 delar, furu, Furusnickarn, längd 133 cm
  • Matgrupp, 7 delar, furu, Furusnickarn, längd 133 cm

Matgrupp, 7 delar, ovalt bord samt sex stolar med textilklädd sits, furu, ca 1980-tal, Furusnickarn, brännmärkt

Bordets mått, ca

Längd 133 cm

Bredd 89 cm

Höjd 74 cm

  • Skick:Bruksslitage, bordsskiva med mycket repor, sitsar med fläckar

Värdering600 - 800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18